Бобровицкий колледж экономики и менеджмента им. А. Майновои НУБиП Украины

ВП НУБіП “Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової” заснований 30.11. 1891 р., як Майнівська сільськогосподарська реміснича школа І-го розряду.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Бобровице

___________________________________

З 2005 року згідно розпорядження Кабінету Міністрів України № 497–р навчальний заклад було приєднано до Національного аграрного університету як відокремлений структурний підрозділ, завдяки чому випускники коледжу мають можливість продовжувати навчання за скороченим терміном з різних спеціальностей.

Згідно наказу від 03.03. 2007 р. № 110 “Про перейменування ВП НУБіП Бобровицького державного аграрно-економічного технікуму” його було перейменовано в ВП НУБіП “Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової”.

Бобровицький коледж економіки та менеджменту має навчальний корпус на 960 місць, 4 комп’ютерні класи, лабораторію аудіо-відеотехніки, бібліотеку, читальну, актову, спортивну, тренажерну зали, музей, стадіон, їдальню та два впорядковані гуртожитки на 360 місць кожний.

Свої творчі здібності молодь має можливість розкривати в предметних гуртках, спортивних секціях, гуртках художньої самодіяльності та молодіжних клубах за інтересами.

Навчальну та виховну роботу здійснюють 50 викладачів. Більшість із них мають значний досвід роботи та високі звання викладача-методиста, старшого викладача, викладача вищої категорії, магістра, “Відмінник освіти України”, “Відмінник аграрної освіти та науки”. Серед викладачів є кандидати сільськогосподарських наук.

Примеры дипломов Бобровицкого колледжа экономики и менеджмента им. А. Майновои

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 5 = ?