Богуславский гуманитарный колледж имени И. С. Нечуй-Левицкого

Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького – вищий навчальний заклад І-ІІ рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Богуславе

___________________________________

Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст – термін навчання 3 роки 10 місяців – на основі базової загальної середньої освіти, 2 роки 10 місяців – на базі повної загальної середньої освіти.

Підготовка здійснюється на денній та заочній формах навчання за державним замовленням та за кошти юридичних і фізичних осіб.

До послуг студентів коледжу просторі аудиторії та кабінети, зокрема 4 комп’ютерні лабораторії, 1 лінгафонний кабінет, бібліотека та читальний зал на 68 місць, актова зала, хоровий клас, їдальня на 150 місць, молодіжне кафе, стадіон, спортивна, тренажерна та гімнастична зали, клас ритміки та хореографії, студентський гуртожиток на 450 місць, спортивний клуб “Гармонія”, “Інтернет-центр”.

Коледж активно співпрацює з вищими навчальними закладами ІІІ – ІV рівнів акредитації. Так, згідно наказу Міністерства освіти і науки України №231 від 21.06. 2000 р. коледж є складовою частиною навчально-науково-методичного комплексу “Богуславський педагогічний коледж ім. І. С. Нечуя-Левицького – Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова”.

Примеры дипломов Богуславского гуманитарного колледжа им. И. С. Нечуй-Левицкого

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 5 = ?