Бердянский медицинский колледж

Бердянський медичний коледж – вищий навчальний заклад І- ІІ рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Бердянске

___________________________________

У листопаді 2004 року Міністерством освіти і науки України прийнято рішення про надання Бердянському медичному училищу статусу коледжу з правом продовження освітньої діяльності за І-ІІ рівнями акредитації (вища освіта на рівні вимог до молодшого спеціаліста).

Навчальний процес забезпечує педагогічний колектив у кількості 68 осіб, які мають кваліфікаційні категорії: спеціаліст вищої категорії – 32 особи, спеціаліст першої категорії – 15 осіб, спеціаліст другої категорії – 1 особа, спеціаліст – 11 осіб.

Всі випускники, що навчалися за бюджетні кошти, працевлаштовані.

Студенти коледжу здобувають неповну вищу освіту. Випускники коледжу одержують диплом молодшого спеціаліста державного зразка. Випускники, що навчалися на базі 9 класів, разом з дипломом отримують атестат про повну загальну середню освіту. Студенти, що навчаються на базі 9 класів, на І курсі вивчають предмети загальноосвітнього циклу за 10-11й класи, таким чином економлять один рік підготовки.

Навчання в Бердянському медичному коледжі здійснюється як за бюджетні кошти, так і за кошти фізичних або юридичних осіб на контрактній основі.

Примеры дипломов Бердянского медицинского колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

Підготовка молодших спеціалістів здійснюється за такими спеціальностями:

“Лікувальна справа” (кваліфікація “фельдшер”).

Форма навчання – денна.

Термін навчання:

  • 4 роки (на базі основної школи);
  • 3 роки (на базі повної середньої освіти), яка передбачає підготовку фахівців для роботи в міських і районних фельдшерських, фельдшерсько-акушерських пунктах, здоровпунктах, лікувально-профілактичних установах на первинних посадах фельдшера, завідувача фельдшерсько-акушерського пункту та здоровпункту.

“Сестринська справа” (кваліфікація “медична сестра”).

Форма навчання – денна.

Термін навчання:

  • 4 роки (на базі основної школи);
  • 3 роки (на базі повної середньої освіти), яка передбачає підготовку фахівця по догляду за хворими, який виконує призначення лікаря, проводить профілактичні заходи, спрямовані на запобігання й своєчасне виявлення захворювань.

“Фармація” (кваліфікація “фармацевт”).

Форма навчання – денна й заочна.

Термін навчання за денною формою:

  • 3 роки (на базі основної школи);
  • 2 роки (на базі повної середньої освіти);

Термін навчання за заочною формою:

  • 2,4 роки (на базі повної середньої освіти), передбачає підготовку фахівців для роботи в аптеках, які готують ліки за рецептами, реалізують готові лікарські форми.

1 + 7 = ?