Автотранспортный техникум НУВГП

Автотранспортний технікум Національного університету водного господарства та природокористування – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Ровно

___________________________________

Автотранспортний технікум Національного університету водного господарства та природокористування створений за наказом Міністерства автомобільного транспорту і шосейних шляхів УРСР №223 від 19 червня 1963 року на базі Рівненського облавтоучкомбінату. На даний час автотранспортний технікум є структурним підрозділом Національного університету водного господарства та природокористування.

Автотранспортний технікум НУВГП є основним постачальником молодших спеціалістів для автотранспортних і авторемонтних підприємств різних форм власності, органів ДАІ, підприємств, які займаються міжнародними перевезеннями, а також підприємств і організацій агропромислового комплексу Рівненської і сусідніх Волинської, Хмельницької, Тернопільської областей.

За роки існування технікуму підготовлено більше 10 тисяч молодших спеціалістів автомобільного транспорту. Понад 25 років технікум є базовим навчальним закладом для вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Рівненської області.

Навчальний процес у технікумі здійснюється з урахуванням сучасних вимог використання нових технологій, орієнтується на виховання молодшого спеціаліста за обраною спеціальністю.

Примеры дипломов Автотранспортного техникума НУВГП

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 1 = ?