Артемовское медицинское училище

Артемівське медичне училище – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Артемовске

___________________________________

Артемівське медичне училище є комунальним вищим навчальним закладом І рівня акредитації і має відповідний рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення, який забезпечує професійну підготовку кваліфікованих молодших спеціалістів за напрямом 1201 “Медицина” для лікувально-профілактичних установ системи охорони здоров’я Донецької області України.

Артемівське медичне училище занесене до Єдиного Державного Реєстру підприємств та організацій України, про що свідчить довідка Державного комітету статистики України № 2011189 7-25-736 від 30.05. 2002р.

Артемівське медичне училище керується сучасною нормативно-правовою базою і має всі документи, що забезпечують правову основу здійснення навчального процесу в училищі.

Артемівське медичне училище здійснює освітню діяльність, пов’язану із здобуттям неповної вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за двома акредитованими спеціальностями денної форми навчання: 5.12010101 “Лікувальна справа”, 5.12010102 “Сестринська справа”.

Навчально-методичний процес та ведення документації в Артемівському медичному училищі згідно вимог ст. 10 Конституції України та ст. 5 ЗУ “Про вищу освіту”, здійснюються українською мовою.

Примеры дипломов Артемовского медицинского училища

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 2 = ?