Дрогобычское государственное музыкальное училище им. В. Барвинского

Комунальний заклад Львівської обласної ради “Дрогобицьке державне музичне училище ім. В. Барвінського” – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Дрогобиче

___________________________________

Особливістю навчального закладу є те, що велика частина його студентів – це вихідці з гірських, часто віддалених районів Львівщини та навколишніх областей. З огляду на це училище є єдиним в Україні, яке здійснює підготовку студентів не тільки на денній, а й на заочній формі навчання.

Спочатку контингент студентів училища складався здебільшого з інструменталістів, з яких було сформовано окремі відділи – духових та ударних інструментів, народних, дещо пізніше струнних. Базами педпрактики у перші роки існування училища були Будинки культури, клуби, згодом – середні школи. З часом завдяки сподвижницькій діяльності педагогічного колективу розширювалася номенклатура спеціальностей підготовки фахівців, зміцнювалася матеріальна база, формувались основні традиції колективу.

Нині Дрогобицьке державне музичне училище ім. В. Барвінського проводить підготовку спеціалістів за напрямом “Музичне мистецтво” всіх музичних спеціальностей, за винятком естрадної. Надаючи освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст”, училище працює за такими спеціалізаціями: фортепіано, оркестрові струнні інструменти, оркестрові духові та ударні інструменти, народні інструменти, хорове диригування, теорія музики, спів. Окрім того, студенти мають можливість здобувати додаткову кваліфікацію “Керівник оркестру, ансамблю”.

Нині в училищі навчається 268 студентів денної та 111 заочної форм навчання (40 студентів – за держзамовленням та 71 – за контрактом).

Щороку майже третина випускників отримує дипломи з відзнакою і продовжує навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації.

За роки існування училище підготувало майже сім тисяч випускників (музикантів, виконавців та викладачів для музичних шкіл, училищ тощо), багато з яких стали справжньою гордістю навчального закладу. Це і народні артисти України, і професори, і навіть Міністр культури України. Багато випускників училища працюють за межами України (у США, Португалії, Австрії, Іспанії, Франції, Чехії, Польщі тощо).

Примеры дипломов Дрогобычского государственного музыкального училища им. В. Барвинского

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

8 + 0 = ?